Zaproszenie na Pierwsze Jesienne Biesiadowanie w dn. 14 października 2017 r.

W imieniu Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Książe-Skroniów, Urzędu Miejskiego w Jędrzejowie oraz Centrum Kultury w Jędrzejowie, mamy zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w uroczystej biesiadzie połączonej z dobrowolną zbiórką pieniędzy na zakup wyposażenia meblowego do nowo budowanej Świetlicy w Książe-Skroniowie. Pierwsze Jesienne Biesiadowanie odbędzie się w sobotę, pod Centrum Kultury w Jędrzejowie, początek o godzinie 14:00.

Czytaj dalej…


Budowa świetlicy wiejskiej – fotorelacja [aktualizacja 05-10-2017]

Przedstawiamy poniżej fotorelacją z budowy Świetlicy Wiejskiej w miejscowości Książe Skroniów. Wpis będzie na bieżąco aktualizowany.

Czytaj dalej…


Stowarzyszenie podpisało umowę na budowę świetlicy wiejskiej

„Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Książe Skroniów” w dniu 24 kwietnia 2017 roku podpisało umowę z firmą „Tigma Bud” na budowę świetlicy wiejskiej

Czytaj dalej…


Wyniki postępowania na wybór wykonawcy „Budowy Świetlicy Wiejskiej w miejscowości Książe Skroniów”

W związku z postępowaniem ofertowym realizowanym przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Książe Skroniów Książe-Skroniów 40a, 28-300 Jędrzejów informuję, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia na „BUDOWY ŚWIETLICY WIEJSKIEJ W MIEJSCOWOŚCI KSIĄŻE SKRONIÓW” wybrana została oferta TIGMA-BUD SP. Z O.O.

Czytaj dalej…


Zapytanie cenowe: „Budowa Świetlicy Wiejskiej w miejscowości Książe Skroniów”

Zachęcamy do składania ofert na budowę świetlicy wiejskiej w miejscowości Książe Skroniów. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznikach, poniżej tej wiadomości. Termin złożenia ofert mija w dniu 3 kwietnia 2017 r. godz. 10.00.

Czytaj dalej…


W Książe-Skroniowie powstanie świetlica

We wtorek (14-03-2017 roku), w  siedzibie ŚBRR została podpisana umowa na całościowe (100%) dofinansowanie budowy świetlicy wiejskiej w miejscowości Książe-Skroniów. Jest to owoc ciężkiej pracy całego Stowarzyszenia oraz wszystkich osób zaangażowanych w ten projek

Czytaj dalej…


 

Wyróżnienie dla Sołtysa Książe Skroniowa

Miło nam poinformować, że sołtys Książe-Skroniowa, pani Maria Drożyńska zdobyła wyróżnienie w konkursie „Sołtys Roku 2015” Województwa Świętokrzyskiego organizowanego przez Stowarzyszenie Sołtysów Ziemi Kieleckiej oraz Marszałka Województwa Świętokrzyskiego.

Czytaj dalej…


 

Rejestracja Stowarzyszenia

W dniu 07 czerwca 2016 Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Książe Skroniów zostało wpisane do Krajowego Rejestru Sądowniczego (KRS) pod numerem KRS: 0000620679.

Czytaj dalej…